Search

На попуст до -79% !
Наскоро во две димензии и две верзии на полнеж

  • 100% Гускини пердуви
  • 100% Памучна навлака
  • 100% Природен производ
  • iconПроизводот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат

Најново

Premium Јорган (Дупли) со гускини пердуви со ПОДАРОК (2)перници со гускини пердуви

5,400 ден

Premium Јорган (единечен) со гускини пердуви со ПОДАРОК перница со гускини пердуви

3,900 ден

Yellow / Gray Grid памучен welsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

1,890 ден

Yellow / Yellow Grid памучен welsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

1,890 ден

Gray / Orange Grid памучен wellsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

1,890 ден

Premium Волнена Visco Ергономска перница

2,290 ден

Delux Bamboo бебе сет

2,990 ден
Нема на залиха

Gray Grid памучен wellsoft јорган со две навлаки за перници (200*220)

2,490 ден
Нема на залиха

Premium Embossed прекривачи 220*240 - Пудра

1,990 ден

Премиум Бамбус сатен постелнина Зелена

5,490 ден

Перници

Premium Јорган (Дупли) со гускини пердуви со ПОДАРОК (2)перници со гускини пердуви

5,400 ден

Premium Јорган (единечен) со гускини пердуви со ПОДАРОК перница со гускини пердуви

3,900 ден

Premium Волнена Visco Ергономска перница

2,290 ден

Premium Velvet Анти-Стрес перница

1,290 ден

🐑 Premium 100% Climate Волнена Перница

1,850 ден

Јоргани

Yellow Star памучен wellsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

1,890 ден
Нема на залиха

Pink Star памучен wellsoft јорган за тинејџери

2,190 ден

Premium Јорган (Дупли) со гускини пердуви со ПОДАРОК (2)перници со гускини пердуви

5,400 ден

Сатен постелнини

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes Пудра

3,490 ден
Нема на залиха

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes Антрацит

3,490 ден

Кушони - Украсни перничиња

100% Памучни кушони (навлака) - Серија Maya - MORENO

290 ден

100% Памучни кушони (навлака) - Серија Maya - ALDO

290 ден

100% Памучни кушони (навлака) - Серија Maya - ILDA

290 ден

100% Памучни крпи за кујна - Maya (сет од 5 крпи) Антрацит

890 ден

100% Памучни кушони (навлака) - Серија Maya - ALDO Antracite

290 ден

100% Памучни кушони (навлака) - Серија Maya - MORENO Antracite

290 ден

Ranforce Постелнини

Нема на залиха

100% Памучна Ranforce постелнина - Nadide

1,990 ден

100% Памучна Ranforce постелнина - Gitana

1,990 ден

100% Памучна Ranforce постелнина - Pitti Pitti

1,990 ден

100% Памучна Ranforce постелнина - Marble Green

1,990 ден

100% Памучна Ranforce постелнина - Marble Coffe

1,990 ден

100% Памучна Ranforce постелнина - Asya

1,990 ден
Нема на залиха

100% Памучна Ranforce постелнина - Dream

1,990 ден

100% Памучна Ranforce постелнина - Felix

1,990 ден

Бебешки сет

Delux Bamboo бебе сет

2,990 ден

Delux Памучен бебе сет

2,990 ден

Следете не @Galena.mk на Instagram

Can not refresh Instagram token. It may be incorrect.Instagram did not return a 200.

facebook

Nade Grozdanovska


recommends


ноември 23, 2022

Немам навика да купувам преку интернет, бидејќи мои блиски луѓе имале повеќе негативни отколку позитивни искуства со купување преку интернет во Мк.
Но, итно ми беше потребен јорган за стан кој што го издавам, а не бев во можност да одам по продавници и го нарачав јорганот со пердуви.
Презадоволна!!!
Мек, топол, fluffy и луксузен по неверојатна цена ✨
Го испорачаа за 1 работен ден.
Браво Галена!

facebook

Elena Nikolovska


recommends


октомври 27, 2022

Nekorektni spreman nagradna igra nepocituvanje pravvila nezadovolna

facebook

Anita Kaftanova


recommends


октомври 1, 2022

Prekrasni kvalitetni proizvodi brza isporaka ljubezen personal
Topla preporaka !

facebook

Ceca Stojcevska


recommends


април 28, 2022

Setot (carsav, runer i salveti)e prekrasen, kvaliteten, preubav dizajn

facebook

Marija Stojceska


recommends


април 3, 2022

Уметнички, луксузни, шик, неконвенционални но сепак елегантни и едноставни…топло ви ги препорачувам постелнините на "Galena"

facebook

Achim Mohr


recommends


февруари 1, 2022

You need realy good stuff?!
Here you will find it!!!
Will be not the last time that I will buy from GALENA.
Excellent Materials... Excellent work!
THANKS!!!

Повеќе
Back to Top