Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Premium 100% Волнен јорган

▪ 100% Волнен полнеж
▪ 100% Памучна  навлака
▪ 100% Природен производ
▪ 300 G/M2 100% Јорда исполнета со волна
▪ Премиум квалитет, изглед и паковање
▪ Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат
▪ Се пери на максимум 30C!!!
▪ Не се пегла !
▪ Можи да се суши во сушара!

Од: 2,490ден

  • EU: 40€ - 72€

Избриши

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes

3,490ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749ден
Од: 1,399ден
  • EU: 28€ - 40€
(0 Коментари)

Griffa - Перница со мемори снегулки

599ден
  • EU: 10€
(0 Коментари)

100% Ranforce Памучни постелнини - Серија Nostalgic

2,490ден
  • EU: 40€
(0 Коментари)

Oil Green Sateen - постелнина

3,499ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart