Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Liam – Јорган со пердуви

Овој луксузен јорган со 100%та памучна навлака од Брендот Галена е исполнет со врвни и луксузни гускини пердуви. Јорганите што содржат висок процент на пердув се помеки, луксузни и полесни и нудат пренос на топлина без голема тежина. Овој јорган е совршен за ладни зимски ноќи. Јорганот е погоден за сите сезони.

  • Потекло: Еу
  • Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат.

Од: 5,500 ден

Избриши

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Најпродавани

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749 ден
Back to Top

Михајло Црвенковски

Typically replies within an hour

I will be back soon

Здраво 👋
Како можеме да ви помогнеме?
WhatsApp