Волнени перници

Волнените перници се еден од најдобрите избори кога станува збор за удобен сон. Изработени се од квалитетна волна, која природно го регулира топлинскиот баланс и создава пријатно и удобно околина за сон. Овие перници се топли и меки, со способност да се адаптираат на обликот на вашата глава и врат, што дава потребната поддршка за добар сон.

Се прикажуваат сите 5 резултати

 • Нема на залиха Попуст!
  Clear

  100% Premium Pure волнена перница

  1,490ден2,500ден
  Clear
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  Basic Волнена перница

  1,490ден
  Продадени 19/118
  Clear
  Количина
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  Classic Волнена перница

  1,590ден
  Продадени 70/161
  Clear
  Количина
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  Premium 100% Climate Волнена Перница

  1,890ден
  Продадени 819/900
  Clear
  Количина
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  Premium Волнена Visco Ергономска перница

  2,290ден
  Продадени 63/77
  Clear
  Количина