Достава 2 до 4 работни деновиПремиум квалитетВодоотпорен производ

Premium Fitted Волнен Заштитник

1,990ден3,390ден

Горниот слој на Premium волнениот наддушек е со цврст и природен 100% 234 TC памучна ткаенина, која ја зголемува удобноста и лесно ја апсорбира влагата.

 • 100% Волнен полнеж
 • 100% Природен производ
 • OekoTex сертификат
 • Водоотпорен производ
 • Се пери на максимум 30C
 • Не се пегла
 • Можи да се суши во сушара!
Доставата се врши за 2 до 4 работни денови
Количина

Често купувани заедно

 • Basic Волнена перница

  1,490ден
 • Classic Волнена перница

  1,590ден
 • Delux Волнен бебе сет

  1,990ден
 • Premium 100% Climate Волнена Перница

  1,890ден
 • Premium Волнена Visco Ергономска перница

  2,290ден
Total:9,250ден6 производ/и
Прво одберете димензија!

Последно видени производи