Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Ella – Перница со пердуви

Уживајте во добар сон со оваа потпорна перница. Мекото полнење на пердуви од гуска и 100% памучна навлака овозможуваат луксузна удобност. Погодна за луѓе кои спијат на стомак. Користете со памучна навлака за перница за поголема заштита од масла и шминка на кожата.

▪ 100% Гускини пердуви
▪ 100% Памучна навлака
▪ 100% Природен производ
▪ Потекло : ЕУ
▪ 1кг. полнеж
▪ Димензии 50х70cm
▪ Луксузен изглед и паковање
▪ Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат

1,500 ден

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Најпродавани

Ella - Перница со пердуви

1,500 ден

Premium 100% Волнена Перница

1,500 ден

Волнен заштитник за перница

1,190 ден
Нема на залиха

Griffa - Перница со мемори снегулки

599 ден
Нема на залиха

Мемо Ергономска перница

699 ден

Griffo - latex перница

799 ден
Back to Top

Михајло Црвенковски

Typically replies within an hour

I will be back soon

Здраво 👋
Како можеме да ви помогнеме?
WhatsApp