Cotton Box

Како Cottonbox, брендот на Sümaş Tekstil, кој служи со своето искуство од повеќе од 40 години, внесуваме квалитет и чистота во вашите животни простори со нашите колекции кои ги нагласуваат трендовите во декорацијата. Ние користиме само памучно предиво во производството за да можете да го почувствувате најчистиот допир во нашите дизајни кои се привлечни за сите вкусови, од носталгични избори до модерни линии, од винтиџ дизајни до класични производи. Ние ја поставуваме основата за вашиот најдобар квалитет на спиење со нашата специјална техника за печатење која го одржува работниот век на максимално ниво и здравата структура на памучниот конец. За да ја искусите привилегијата за „најздрав допир“ во домашниот текстил; Продолжуваме да дизајнираме со страст, да произведуваме грациозно и да ве зближиме со сета наша возбуда.

Прикажувам 1–16 од 122 резултати

 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  100% Памучна крпа/пешкир за тело од CottonBox – Twins – Pink 75*145

  590ден
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  100% Памучна крпа/пешкир за тело од CottonBox – Twins – Yellow 75*145

  590ден
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  100% Памучна крпа/пешкир за тело од CottonBox – Twins – Gray 75*145

  590ден
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  100% Памучна крпа/пешкир за тело од CottonBox – Twins – Brown 75*145

  590ден
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  100% Памучна крпа/пешкир за тело од CottonBox – Twins – Antracite 75*145

  590ден
 • Количина
  Во кошница

  100% Памучна Сатен постелнина – Pansy Beige

  3,490ден
 • Количина
  Во кошница

  100% Памучна Сатен постелнина – Libby Green

  3,490ден
 • Количина
  Во кошница

  100% Памучна Сатен постелнина – Clorasa Mint

  3,490ден
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  Бебе 100% Памучни Ranforce постелнини – Flying Balloon

  990ден
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  Бебе 100% Памучни Ranforce постелнини – Panda Mint

  990ден
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  100% Памучни бањарки без капуљача на Cotton Box – Кафена

  990ден
  Clear
  Количина
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  100% Памучни бањарки без капуљача на Cotton Box – Розе

  990ден
  Clear
  Количина
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  100% Памучни бањарки без капуљача на Cotton Box – Антрацит

  990ден
  Clear
  Количина
 • Попуст!
  Clear
  Количина

  100% Памучни бањарки без капуљача на Cotton Box – Крем

  990ден
  Clear
  Количина
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  Свилена постелнина на Cotton Box Silky – Beige

  7,200ден
 • Попуст!
  Количина
  Во кошница

  Свилена постелнина на Cotton Box Silky – Black

  7,200ден