Достава 2 до 4 работни денови4 Сезони производПроизвод од бамбус

Premium Fitted Бамбус Заштитник

1,990ден3,290ден

Ја носиме автентичната бамбусова шума во вашиот кревет со бамбус автентична подлога за душек, која е ткаена со бамбусови влакна.
Бамбусот го одржува вашиот кревет ладен во зависност од неговата лесна текстура, ја апсорбира влагата и го спречува потењето. Ви помага да имате свеж сон со тоа што на лесен начин го спроведува воздухот.

 • %100 Cotton 210 TC Cotton-Bamboo Satin
 • OekoTex сертификат
 • Се пери на максимум 30C
Доставата се врши за 2 до 4 работни денови
Количина

Често купувани заедно

 • Classic Bamboo Перница

  1,590ден
 • Premium Bamboo Перница

  1,500ден
 • Basic Bamboo Перница

  1,390ден
 • Premium Climate Bamboo Перница

  1,890ден
 • Delux Bamboo бебе сет

  1,990ден
Total:8,360ден6 производ/и
Прво одберете димензија!

Последно видени производи