Достава 2 до 4 работни денови

100% Памучни кушони (навлака) – Серија Maya – ALDO Antracite

290ден

Уникатна можност да направите декор во вашата дневна или спална соба со кушоните од Галена. Производите се 100% Памучни и се со целосен вез.

  • 100% Памук
  • 100% Везен
  • Димензија 43*43
Доставата се врши за 2 до 4 работни денови
  • Се пери во машина за перење на 30 степени
  • Се суши во машина за сушење.
  • Се Пегла

14 на залиха

Количина

Последно видени производи