Попуст!

100% Памучни крпи за кујна – Maya (сет од 5 крпи) Антрацит

790ден

Нема на залиха

Сменете го целосно изгледот во вашата кујна со стилизираните кујнски крпи на Галена.

  • Димензија: 38*68
  • Материјал: 100% Памук
  • Сет од 5 крпи
  • Се пери на 30 степни во машина за перење
  • Премиум квалитет
  • Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат

Нема на залиха

Доставата се врши за 2 до 4 работни денови

Дополнителни информации

Боја

Антрацит

Материјал

Техника

Биди прв кој ќе остави коментар за “100% Памучни крпи за кујна – Maya (сет од 5 крпи) Антрацит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коментари

Сеуште нема коментари

Последно видени производи