Search

НА ЗАЛИХА

100% Памучни крпи за кујна – Maya (сет од 5 крпи) Сива

Сменете го целосно изгледот во вашата кујна со стилизираните крпи на Галена.
Димензија: 38×68цм
Сет од 5 крпи
100% памук

890 ден

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Најпродавани

Ella - Перница со пердуви

1,500 ден

🐑 Premium 100% Climate Волнена Перница

1,850 ден
Нема на залиха

Сет од 4 крпи за кујна - Тиволи

264 ден

Yellow Star памучен wellsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

1,890 ден
Нема на залиха

Gray Grid памучен wellsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

2,190 ден

facebook
recommends

Немам навика да купувам преку интернет, бидејќи мои блиски луѓе имале повеќе негативни отколку позитивни искуства со купување преку интернет во Мк. Но, итно ми беше потребен јорган за стан кој што го издавам, а не бев во можност да одам по продавници и го нарачав јорганот со пердуви. Презадоволна!!! Мек, топол, fluffy и луксузен по неверојатна цена ✨ Го испорачаа за 1 работен ден. Браво Галена!

Nade Grozdanovska ноември 23, 2022
facebook
recommends

Nekorektni spreman nagradna igra nepocituvanje pravvila nezadovolna

Elena Nikolovska октомври 27, 2022
facebook
recommends

Prekrasni kvalitetni proizvodi brza isporaka ljubezen personal Topla preporaka !

Anita Kaftanova октомври 1, 2022
facebook
recommends

Setot (carsav, runer i salveti)e prekrasen, kvaliteten, preubav dizajn

Ceca Stojcevska април 28, 2022
facebook
recommends

Уметнички, луксузни, шик, неконвенционални но сепак елегантни и едноставни…топло ви ги препорачувам постелнините на "Galena"

Marija Stojceska април 3, 2022

Back to Top