Празнични цени

ПЕРНИЦИ И ЈОРГАНИ СО ПЕРДУВИ ЗА ОВАА ЗИМА

In season’s best weather

-53%

SINGLE

ПЕРНИЦА

-35% EXTRA

TWIN PACK

ДВЕ ПЕРНИЦИ

До -53%

@ ЗА СИТЕ ГЕНЕРАЦИИ

Единечен 140×200: -27%

Дупли 200×200: -32%

Made in Europe

– ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – – ЛУКСУЗЕН КОМФОР –

100% памучна навлака 100% гускини пердуви хемиски не третирани производи

Подароци

Подароци за сите редовни клиенти

blank

Достава

Достава од 2 до 4 дена

blank

Whatsapp Поддршка

Контакт +389 75 62 69 62

blank

Постелнини

blank

Перници

blank

Table Runners

blank

Завеси

 • Дупла
  Clear
  blank
  -35%

  Green / Gray

  2,449 ден 1,599 ден
 • Дупла
  Единечна
  Clear
  blank
  -29%

  White

  1,349 ден1,749 ден
 • Дупла
  Единечна
  Clear
  blank
  -35%

  Fabio

  1,349 ден1,599 ден

ПОСТЕЛНИНИ ЗА ТИНЕЈЏЕРИ

 • Единечна
  Clear
  blank
  -27%

  Morocco

  1,859 ден 1,349 ден
 • Единечна
  Clear
  blank
  -27%

  Monna R

  1,859 ден 1,349 ден
 • Единечна
  Clear
  blank
  -27%

  Mist

  1,859 ден 1,349 ден
 • Единечна
  Clear
  blank
  -27%

  Light purple / white

  1,859 ден 1,349 ден
 • Единечна
  Clear
  blank
  -27%

  Sunrise

  1,859 ден 1,349 ден

Украсни перничиња

Декорирајте ја вашата дневена и спална соба

Најнови информации

Проверете ги најновите информации

blank

Table Runners

Table Runners не само што ќе внесат иновативност во Вашиот дом, туку ќе станат и дел од Вашето секојдневие и декор. Различните стилови, бои и дизајни, ќе Ви помогнат […]

Read More
blank

Сатен 100% памучни постелнини

Cotton Satin или Cotton Sateen или Памучен Сатен е мошне популарен тип на памучен материјал кој најчесто се употребува за изработка на постелнини. Плетен од сто процентно турско предиво […]

Read More
blank

Памук Ranforce

Cotton – Памук Ranforce е високо квалитетен памучен материјал чија популарност расте од ден во ден на светскиот пазар на постелнини. Популарноста ја здобива не само поради квалитетот на […]

Read More