Viva

2,449 ден 1,749 ден

Нема повеќе на залиха
(2) Напиши коментар
Дупла
Clear
.
Код N/A Категорија :
5.00 ( 2 Reviews )

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Viva photo review
  Dejan Veselinka Sofronievski
  август 27, 2020
  Веќе со години користиме само оргинални постелнини на Тач. Не верував дека друга фирма би продавала ист квалитет на памук Ranforce а по доста поприфа...More
  Веќе со години користиме само оргинални постелнини на Тач. Не верував дека друга фирма би продавала ист квалитет на памук Ranforce а по доста поприфатливи цени. Ја порачав постелнината поради дизајнот, и излезе дека во живо е уште поубава а за квалитет можам да кажам дека се врвни. Дефинитивно од сега па натаму нема да ве замениме 🥇☺️👏 Браво за квалитетот и врвната услуга. За почит сте👍
  Helpful?
  0 0
  Viva photo review
  Svetlana Mirchevska
  април 27, 2020
  raznobojnosta udobnosta i kaviltetot na Galena postelninite ja krasat mojata soba❤
  Helpful?
  0 0
Call Now ButtonНарачај преку телефон