Ella – Перница со пердуви

1,500 ден2,500 ден

На залиха

Уживајте во добар сон со оваа потпорна перница. Мекото полнење на пердуви од гуска и 100% памучна навлака овозможуваат луксузна удобност. Погодна за луѓе кои спијат на стомак. Користете со памучна навлака за перница за поголема заштита од масла и шминка на кожата.

  • Потекло: Еу
  • Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат.
Clear
.
Код N/A Категорија :
0 ( 0 Reviews )

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сеуште нема коментари за производот

Call Now ButtonНарачај преку телефон