Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Vidal Mavi – 100% памучна САТЕН постелнина

Навлака за јорган: 200×220 cm
Долен Чаршав: 240×260 cm
4 навлаки за перници: 50×70 cm

Материјал: Високо квалитетен 100% Памучен сатен
Се пери на 30Со превртена од внатрешна страна.
Да не се користат средства за обелување !

3,490 ден

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Памучен јорган - Кристал

Од: 1,290 ден
(0 Коментари)

Kim

1,500 ден
(0 Коментари)

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749 ден
(0 Коментари)
Back to Top