Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Sinustrong капсули

Состојки. Екстракт од корен од ѓумбир (Zingiberofficinale),  екстракт од корен од рен (Armoratialapathifolia), желатин (обвивка на капсулата), екстракт од билката видец  (Euphrasiaofficinalis), екстракт од билката мајчина душица (Thymus vulgaris), екстракт од цвет на јаглика (Primulaveris), екстракт од шишарка на хмељ (Humuluslupulus), екстракт од цвет на црн бозел (Sambucusnigra), екстракт од цвет на камена роза (Cistusincanus), влакна од шеќерна репка, екстракт од кора од бор (Pinusmassoniana), екстракт од смола од темјан (Boswelliaserrata), екстракт од корен од жолта линцура (Gentianalutea), средство против згрутчување со магнезиум соли немасни киселини, боја на обвивката на капсулата од титаниум диоксид

490 ден

СИНУСТРОНГ+ капсулите содржат екстракти наменети за одржување на здравјето на горниот респираторен тракт и одржување на општиот телесен капаците од штетните фактори на животната средина
Јагликата и мајчината душица имаат корисен ефект врз горните дишни патишта
Темјанот помага за да се одржи здравјето на дишните патишта
Ѓумбирот, црниот бозел и мајчината душичка помагаат во зајакнувањето на имуниот систем
Екстрактот од жолтата линцура го тонизира и зајакнува телото
Начин на употреба. Возрасни: 1 капсула, 3 пати на ден.
30 капсули
Нето. 22г

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Indivia - Sun D3 Kid 400

590 ден
(1 Review)

Indivia - ImmunUp

850 ден
(0 Коментари)

Indivia - Krill Oil Kid

630 ден
(0 Коментари)

Indivia - Sun D3 2000

590 ден
(0 Коментари)

Iron Spray - депо спреј

790 ден
(0 Коментари)

Melatonin Sleep Strong 1.95mg Spray

790 ден
(0 Коментари)

Collagen HGC + Joint Formula

790 ден
(0 Коментари)
Back to Top