Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Сет чаршаф за маса (12 особи / 26 парчиња)

Високо отпорен сет на дамки.

• Чаршав: 160×220 cm
• Table Runner: 40×150 cm
• Салфетки: 40×40 cm (12 Парчиња)
• Прстени: (12 парчиња)
• Паковано во кутија
• Одличен производ за подарок

1,990 ден

Избриши

• Отпорен на дамки

Инструкции за перење
• Може да се пере на температура до 30 степени.
• Не користете никакви растворувачи.
• Не користете средства за белеење.
• Не користете машината за сушење.
• Се суши на отворено или внатре.

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Најпродавани

Сет чаршаф за маса (12 особи / 26 парчиња)

1,990 ден
(0 Коментари)
Back to Top

Михајло Црвенковски

Typically replies within an hour

I will be back soon

Здраво 👋
Како можеме да ви помогнеме?
WhatsApp