Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Premium 100% Сатенски Памучен Јорган

▪ 100% Навлака Памук Сатен (210 TC)
▪ 100% Памучен полнеж 300гр/м2 (Прва класа)
▪ Премиум квалитет, изглед и паковање
▪ Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат
▪ Се пери на максимум 30C!!!

Од: 31

  • MKD: 1,890ден - 4,400ден

Избриши

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes

57
  • MKD: 3,490ден
(0 Коментари)

Гала - Пике постелнини

Од: 28
Од: 23
  • MKD: 1,749ден - 2,490ден
(0 Коментари)

100% Ranforce Памучни постелнини - Серија Nostalgic

40
  • MKD: 2,490ден
(0 Коментари)

Oil Green Sateen - постелнина

57
  • MKD: 3,499ден
(0 Коментари)

100% Памучни сатен постелнини - Серија Елегант

Од: 49
  • MKD: 2,999ден - 3,490ден
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart