Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Premium 100% Бамбус јорган

Премиум квалитет на Перница со Бамбус.
НАПОМЕНА: Производите не се третирани со бамбус екстракт туку во својот својстав содржат бамбус.
▪ 70% Памук – 30% Бамбус навлака
▪ 40% Бамбус – 60% Микрогел полнеж
▪ 300гр. на 1м2 полнеж
▪ Димензии 50х70cm
▪ Премиум квалитет, изглед и паковање
▪ Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат

Од: 57

  • MKD: 3,490ден - 4,400ден

Избриши

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes

57
  • MKD: 3,490ден
(0 Коментари)

Гала - Пике постелнини

Од: 28
Од: 23
  • MKD: 1,749ден - 2,490ден
(0 Коментари)

Griffa - Перница со мемори снегулки

10
  • MKD: 599ден
(0 Коментари)

100% Ranforce Памучни постелнини - Серија Nostalgic

40
  • MKD: 2,490ден
(0 Коментари)

Oil Green Sateen - постелнина

57
  • MKD: 3,499ден
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart