Достава 2 до 4 работни денови

Памучни кебиња – Dark Blue

690ден

Супер меки, памучни ќебиња на Галена за пролетниот , летниот и есенскиот период!
Димензија 150*200

  • Единечна: 150*200
  • Материјал: 50% Памук, 30% Полиестер 20% Акрил

Нема на залиха

Последно видени производи