Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Памучен јорган – Кристал

Димензии 200×220 cm
Памучна навлака.
Силиконски фибер полнеж.
Квилтан јорган.

Од: 1,290 ден

Избриши
КОД:N/A

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Памучен јорган - Кристал

Од: 1,290 ден
(0 Коментари)
Back to Top