Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Olive Green Sateen – памучна постелнина

Навлака за јорган: 200×220 cm
Долен Чаршав: 240×260 cm
2 наблаки за перници: 50×70 cm

Материјал: Високо квалитетен 100% Памучен памук
Се пери на 30Со превртена од внатрешна страна.
Да не се користат средства за обелување !

Од: 49

  • MKD: 2,999ден - 3,499ден

Избриши
КОД:N/A

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes

57
  • MKD: 3,490ден
(0 Коментари)
Нема на залиха

Indian Village

22
  • MKD: 1,349ден
(0 Коментари)

Tanea

28
  • MKD: 1,749ден
(0 Коментари)

Annabelle

28
  • MKD: 1,749ден
(0 Коментари)

Bamboo Сатенски постелнини

89
  • MKD: 5,490ден
(0 Коментари)
Back to Top