Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

35 на залиха

Мемо Ергономска перница

Добро познатата перница со ергономска форма која помага за циркулација на крвта во главата.
Мемори пена (PU foam) 30 18 контур форма
Димензии: 31x43x10/6/7 cm
Навлака: 100% полиестер 200 gsm
– Патент од 1на страна

699ден

  • EU: 11€

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749ден
Од: 1,399ден
  • EU: 28€ - 40€
(0 Коментари)

Griffa - Перница со мемори снегулки

599ден
  • EU: 10€
(0 Коментари)

Oil Green Sateen - постелнина

3,499ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)

Alvina Gold - 100% памучна САТЕН постелнина

3,490ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)

Open Coffee Sateen – постелнина

3,499ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart