Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Хотелски водоотпорен памучен заштитник за душек

1 Review

Димензии 90х200 / 100/200
Водоотпорен памучен Terry заштитник за душек. Идеален за хотели, постари луѓе и трудници.
Водоотпорниот заштитиник абсорбира пот и течности од душекот.
Штити од бактерии кои предизвикуваат асма, ензема и алергии.
Terry 80% Памук – 20% Полиестер
Продуктот има Европски ECO-TEX сертификат.
750 Перења загарантирано

1,190 ден

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Latest reviews

  1. Gabriela

    Dali ima od ovie zastitni prekrivki dimenzii za dupli kreveti 140×200 ,malku mi e cudno hotelski a samo so dimenzii za edinecni kreveti ,Blagodaram

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Најпродавани

Хотелски памучни крпи/пешкири (сет 6) 70x140

1,999 ден
(0 Коментари)

Хотелски памучни крпи/пешкири за нозе (сет 6)

1,290 ден
(0 Коментари)
Back to Top

Михајло Црвенковски

Typically replies within an hour

I will be back soon

Здраво 👋
Како можеме да ви помогнеме?
WhatsApp