Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Griffo – latex перница

1. Со многу атрактивна цена перницата со Latex е одлична солуција за комфорно спиење.
2. Latex-от има висок степен на адаптиње при спиење.
3. Latex-от има анти бактериско својство.

1. Полнеж
– Latex 1,700гр.
2. Надворешна навлака
– 100% Везен полиестер – 200gsm.
– Патент од едната страна.
3. Внатрешна навлака
– Микрофибер 75gsm.

799ден

  • EU: 13€

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749ден
Од: 1,399ден
  • EU: 28€ - 40€
(0 Коментари)

Griffa - Перница со мемори снегулки

599ден
  • EU: 10€
(0 Коментари)

Oil Green Sateen - постелнина

3,499ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)

Alvina Gold - 100% памучна САТЕН постелнина

3,490ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)

Open Coffee Sateen – постелнина

3,499ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart