Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Giralda V2 – 100% памучна САТЕН постелнина

Навлака за јорган: 200×220 cm
Долен Чаршав: 240×260 cm
4 навлаки за перници: 50×70 cm

Материјал: Високо квалитетен 100% Памучен сатен
Се пери на 30Со превртена од внатрешна страна.
Да не се користат средства за обелување !

3,490ден

  • EU: 57€

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes

3,490ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)
Нема на залиха
Indianvillage

Indian Village

1,349ден
  • EU: 22€
 1,149ден
(0 Коментари)

Fresh

1,349ден
1,149ден
  • EU: 22€
(0 Коментари)

Tanea

1,749ден
1,500ден
  • EU: 28€
(0 Коментари)

Mary

1,749ден
1,500ден
  • EU: 28€
(0 Коментари)

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749ден
Од: 1,399ден
  • EU: 28€ - 40€
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart