Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Гала – Пике постелнини

Единечна
Пике: 160×230 cm
Долен чаршав: 160×240 cm
Навлака за перница: 50×70 cm

Дупла
Пике: 220×240 cm
Долен чаршав: 240×260 cm
Навлака за перница: 50×70 cm (2)

Материјал
100% Памук

Од: 1,749 ден

Избриши
КОД:N/A
Weight Одберете од опциите

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Памучен јорган - Кристал

Од: 1,290 ден
(0 Коментари)
Back to Top