Search

100 на залиха

Delux Памучен бебе сет

Високо квалитетните 100% памучни јорган и перница се произведени за да овозможи искуство што го посакувате за вашето бебе, вистински допир со природата.
⭐⭐⭐⭐⭐
⭐ Димензија на перница : 35 х 45cm
⭐ Димензија на јорган: 95 х 145cm
⭐ 350гсм

2,990 ден

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Back to Top

Михајло Црвенковски

Typically replies within an hour

I will be back soon

Здраво 👋
Како можеме да ви помогнеме?
WhatsApp