Search

Нема повеќе на залиха

Blue Star памучен wellsoft јорган за тинејџери

Супер мек со две лица памучен јорган од едната страна , wellsoft од другата страна со навлака за перница.
Димензија на јорган: 115*215
Димензија на навлака: 50*70

2,190 ден

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Најпродавани

Yellow Star памучен wellsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

1,890 ден
Нема на залиха

Pink Star памучен wellsoft јорган за тинејџери

2,190 ден

Premium Јорган (Дупли) со гускини пердуви со ПОДАРОК (2)перници со гускини пердуви

5,400 ден
Нема на залиха

Gray Grid памучен wellsoft јорган со навлака за перница за тинејџери

2,190 ден

Premium Јорган (единечен) со гускини пердуви со ПОДАРОК перница со гускини пердуви

3,900 ден

facebook
recommends

Немам навика да купувам преку интернет, бидејќи мои блиски луѓе имале повеќе негативни отколку позитивни искуства со купување преку интернет во Мк. Но, итно ми беше потребен јорган за стан кој што го издавам, а не бев во можност да одам по продавници и го нарачав јорганот со пердуви. Презадоволна!!! Мек, топол, fluffy и луксузен по неверојатна цена ✨ Го испорачаа за 1 работен ден. Браво Галена!

Nade Grozdanovska ноември 23, 2022
facebook
recommends

Nekorektni spreman nagradna igra nepocituvanje pravvila nezadovolna

Elena Nikolovska октомври 27, 2022
facebook
recommends

Prekrasni kvalitetni proizvodi brza isporaka ljubezen personal Topla preporaka !

Anita Kaftanova октомври 1, 2022
facebook
recommends

Setot (carsav, runer i salveti)e prekrasen, kvaliteten, preubav dizajn

Ceca Stojcevska април 28, 2022
facebook
recommends

Уметнички, луксузни, шик, неконвенционални но сепак елегантни и едноставни…топло ви ги препорачувам постелнините на "Galena"

Marija Stojceska април 3, 2022

Back to Top