Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

100% Ranforce Бебе Сетови со Јорган

Јорган : 95×145 cm
Заштитник за јорган : 100×170 cm
Долен чаршав : 120×150 cm
Навлака за перница : 35×45 cm (2 Pieces)
Заштитник: 40×270 cm
Материјал-Ranforce: 30/1 57 Плетна 100% Памук
Полнеж на јорганот: 400гр/м2 Силиконизиран Фибер
Полнеж на заштитник: 300гр/м2 Силиконизиран Фибер

2,500ден

  • EU: 41€

Избриши

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes

3,490ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749ден
Од: 1,399ден
  • EU: 28€ - 40€
(0 Коментари)

Open Coffee Sateen – постелнина

3,499ден
  • EU: 57€
(0 Коментари)

100% Памучни сатен постелнини - Серија Елегант

Од: 2,999ден
  • EU: 49€ - 57€
(0 Коментари)

Griffa - Перница со мемори снегулки

599ден
  • EU: 10€
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart