Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Bebe Bow – Пике сет (Пике + перница)

100% Органски памук  
100% Сертифицирани органски бои.  
  • 1 x (100×150цм) Пике / Прекривка
  • 1 x (35×45) Навлака за перница 
 
  • 1 x (150×220цм) Пике / Прекривка
  • 1 x (50×70) Навлака за перница 
 
Пике сетот не вклучува постелнина!  
Поради специфичноста на овие производи доставата на истите е 10 до 14 работни денови.  

Од: 1,499 ден

Избриши
КОД:N/A

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to Top