Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

Bamboo Сатенски постелнини

Навлака за јорган: 200×220 cm
Долен Чаршав: 240×260 cm
2 наблаки за перници: 50×70 cm
2 Оксфорд наблаки за перници: 50×70 cm

Материјал: 60% Памук – 40% Бамбус
Се пери на 30Со превртена од внатрешна страна.
Да не се користат средства за обелување !

НА ЗАЛИХА

5,490 ден

Избриши

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Најпродавани

100% Памучно Пике/Прекривач - Тиволи

990 ден
Back to Top

Михајло Црвенковски

Typically replies within an hour

I will be back soon

Здраво 👋
Како можеме да ви помогнеме?
WhatsApp