Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

100% Памучни сатен постелнини – Серија Elegant Stripes

Дупла:
Навлака за јорган : 200×220 cm
Долен Чаршав : 240×260 cm
Навлака за перници: 50×70 cm (2)

Материјал: Високо квалитетен 100% Памучен памук Се пери на 30Со превртена од внатрешна страна. Да не се користат средства за обелување !

57

  • MKD: 3,490ден

Избриши

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

100% Памучни сатен постелнини - Серија Elegant Stripes

57
  • MKD: 3,490ден
(0 Коментари)
Нема на залиха
Indianvillage

Indian Village

22
  • MKD: 1,349ден
 19
(0 Коментари)

Tanea

28
24
  • MKD: 1,749ден
(0 Коментари)

Гала - Пике постелнини

Од: 28
Од: 23
  • MKD: 1,749ден - 2,490ден
(0 Коментари)
Back to Top
Product has been added to your cart