Search

Нема повеќе на залиха

100% Памучна сатен постелнина – Farris

Навлака за перница: 200×220 cm
Долен чаршав: 240×260 cm
4 навлаки за перници: 50×70 cm

Материјал: 100% Памучен сатен

3,790 ден

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Back to Top

Михајло Црвенковски

Typically replies within an hour

I will be back soon

Здраво 👋
Како можеме да ви помогнеме?
WhatsApp