100% Памучен производДостава за 10 работни денови

100% Памучна Сатен постелнина – Clorasa Mint

3,490ден

  • Навлака за јорган : 200*220cm
  • Долен чаршав: 240*260cm
  • Навлака за перница : 50*70cm (4)
  • Материјал: 100% памук сатен
Доставата: 10 денa

In stock

Количина

Последно видени производи