Достава 2 до 4 работни денови

100% Памучна Ranforce постелнина – Felix

1,590ден

  • Навлака за јорган: 200×220 cm
  • Долен чаршав: 240*260cm
  • (2) Навлаки за перници: 50×70 cm
  • Материјал: 100% Памук
  • Се препорачува перење на 30 степени со детергент Colormatik.
  • Брзо се суши и лесно се пегла.
  • Има пропустливост на воздух.
  • 57 густина на ткаење на жица.
Доставата се врши за 2 до 4 работни денови

6 на залиха

Количина

Последно видени производи