Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

НА ЗАЛИХА

Еднобојни Подметачи

Материјал: Полиестер , Мебел Штоф
Димензија: 45 x 35cm

Од: 60 ден

Избриши
КОД:N/A

Понекогаш постојат разлики во нијансите помеѓу дигиталниот екран и вистинските тонови на печатената ткаенина.

Коментари

Нема сеуште коментари

Напиши коментар
Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпродавани

Гала - Пике постелнини

Од: 1,749 ден
(0 Коментари)

100% Памучни сатен постелнини по мерка

ден
(0 Коментари)

Open Coffee Sateen – постелнина

3,499 ден
(0 Коментари)

Griffa - Перница со мемори снегулки

599 ден
(0 Коментари)
Back to Top